Jakie są rodzaje ścianek reklamowych?

Jakie są rodzaje ścianek reklamowych?

W dzisiejszych czasach do wyboru jest bardzo wiele ścianek tekstylnych reklamowych, dlatego też tak trudno jest wybrać najlepsze nośniki reklamy. Rzetelne agencje marketingowe oferują nie tylko ścianki tekstylne proste, łukowe i nieregularne, ale również kasetony i topery.

Czym charakteryzują się ścianki proste?

Proste ścianki reklamowe, jak sama nazwa wskazuje bazują na prostym stelażu, który najczęściej wykonany jest z wysokiej jakości aluminium. Dzięki prostej konstrukcji montaż przebiega bardzo szybko, a co najważniejsze – nie wymaga on użycia specjalistycznych narzędzi.

Największym atutem ścianek prostych jest atrakcyjna cena i duża stabilność. Warto wspomnieć również o tym, że ścianki można składać i rozkładać, dlatego też są wielokrotnego użytku. Reklamę po demontażu można przechowywać w specjalnej torbie transportowej na gumowych kółkach. Reklama umieszczona jest ma specjalnej tkaninie tekstylnej, którą można wielokrotnie prać.

Czym wyróżniają się łukowe ścianki reklamowe i ścianki nieregularne?

Z miesiąca na miesiąc coraz większą popularność zdobywają łukowe Ścianki reklamowe, które w swojej klasie i w swojej cenie nie mają sobie równych. Ścianki reklamowe tego typu także wykonane są na ramach stelażowych o odpowiednim profilu. Sztywne i lekkie rury są wygodne w montażu/demontażu. Składanie odbywa się błyskawicznie bez potrzeby użycia dodatkowych narzędzi.

Jeżeli chodzi o ścianki nieregularne, to jak sama nazwa wskazuje, wyróżniają się one nieregularnym kształtem. Mowa tutaj między innymi o ściankach reklamowych w formie serpentyny. Warto wspomnieć o tym, że w wielu sytuacjach możliwe jest zastosowanie dwustronnego wydruku.

Pozostałe ścianki reklamowe warte uwagi?

Oryginalna ścianka reklamowa typu mini doskonale sprawdzi się w biurach, szkołach i urzędach. Ze względu na stosunkowo niewielką powierzchnię reklamową można zamówić dowolny kształt konstrukcji.

Jeżeli chodzi o kasetony, to dostępne są nie tylko modele wolnostojące, ale również specjalne kasetony podwieszane. Ciekawą propozycją są wersje z oświetleniem LED, które wykorzystać będzie można również w nocy.

Topery, to z kolei popularne ścianki reklamowe, które zazwyczaj wiszą na sznurkach. Do wyboru są topery w wielu różnych kształtach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.