PKS Jelenia Góra

PKS Jelenia Góra

Szybko, tanio i bezpiecznie dostaniesz się z Jeleniej Góry do wielu miejsc w Polsce i za granicą dzięki autokarom z PKS Jelenia Góra. Podmiot ten świadczy usługi przewozu osób, a także prowadzi wynajem nowoczesnych autobusów dla osób prywatnych. W niniejszym artykule wyjaśniamy, jakie usługi świadczy PKS oraz prezentujemy korzyści oferty. Zapraszamy do lektury.

PKS Jelenia Góra – przewóz osób

Podmiot ten posiada stałe połączenia w Polsce. Na rozkładach jazdy w sposób czytelny zaprezentowano kursy w poszczególnych dniach. Tabliczki z rozkładami są dostępne na dworcach autobusowych, przystankach oraz na stronie internetowej.

Połączenia są dostosowane do potrzeb klientów, którzy chcą dojechać autokarem do konkretnych miejsc. Z usług PKS-u korzystają głównie osoby, które dojeżdżają do pracy, szkoły i uczelni wyższych.

PKS Jelenia Góra – tutaj wynajmiesz autokar na wycieczkę

PKS w Jeleniej Górze świadczy także usługę wynajmu autokarów. W ofercie są nowoczesne pojazdy wyposażone m.in. w: barek, lodówkę, zestaw audio-wideo, klimatyzację oraz GPS. Pojazdy posiadają dużo miejsca przeznaczonego na walizki podróżne oraz bardzo wygodne fotele, które sprzyjają odpoczynkowi.

Zatrudnieni kierowcy o bogatym doświadczeniu zawodowym zawiozą klientów na czas. Autokar można wynająć np. na wycieczkę szkolną, służbową lub wyjazd integracyjny. Można pojechać do każdego miejsca w Polsce, a także za granicę.

Korzyści oferty PKS

Istnieje wiele korzyści. Rozkład jazdy jest dostosowany do potrzeb klientów. Stąd możesz dostać się do wielu odległych miejsc w Polsce. W okresie wakacyjnym są dodatkowe połączenia nad morze, aby ludzie mogli pojechać i odpocząć.

W domowym zaciszu możesz kupić bilet przez Internet. Nie musisz tracić więc czasu na ewentualne kolejki do kasy po bilet lub nie musisz mieć gotówki, aby zapłacić u kierowcy za niego. PKS umożliwia zakup biletu miesięcznego, który jest zdecydowanie tańszy dla kogoś, kto często je kupuje. Respektowane są wszelkie ustawowe zniżki np. studenckie.