Skup złomu w Krakowie

Skup złomu w Krakowie

Okazuje się, że wiele niepotrzebnych rzeczy w domu, podwórku i okolicy można sprzedać. Zarobić można na tym kilka złotych, ale zyskamy porządek i świadomość, że dbamy o środowisko i czyste powietrze. Jakie rzeczy można sprzedać jako złom? Gdzie jest najlepszy skup złomu w Krakowie? O tym w niniejszym artykule.

Co można sprzedać w skupie złomu?

Na skupie złomu można sprzedać metale jak stal, aluminium; metale kolorowe, jak brąz, cynk, miedź, surowce wtórne, jak makulatura, folie, kartony oraz inne przedmioty, jak np. akumulatory, plastikowe nakrętki.

Do skupu można więc przywieźć stare, zepsute pralki, lodówki, akumulatory samochodowe, zepsute części samochodowe, pozostałości z instalacji hydraulicznej, przewody, kable, rury metalowe, stare garnki, gazety, książki.

Cena poszczególnych materiałów przeznaczonych na złom może się różnić. Najdroższe są następujące metale: cyna, nikiel, miedź.

Zlomex.pl – skup złomu w Krakowie

Na terenie Krakowa od 1992 roku legalnie prowadzi działalność profesjonalny skup Złomex. Bogate doświadczenie, atrakcyjne ceny, możliwość transportu, różnorodność form płatności, szybkie transakcje i dogodne godziny otwarcia to główne atuty tego skupu.

Skup powstał zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. Firma posiada wszelkie niezbędne certyfikaty oraz pozwolenia. Dzięki legalnie działającym skupom troszczymy się o ochronę środowiska. Mając możliwość sprzedania złomu, nikt nie wyrzuca go na tzw. dzikich wysypiskach. Dbamy także o porządek na podwórkach, okolicy, co tworzy pozytywny wizerunek Polski.

Złomex posiada kilka placów, na których można składować złom. W ciągu kwadransa pracownicy wycenią przywieziony towar na sprzedaż. Istnieje możliwość transportu. Skup czynny jest w dni robocze od 7 do 20, a w soboty od 7 do 12. Klient wybiera dogodną dla niego metodę płatności (może to być gotówka, przelew na konto bankowe lub factoring). Poza tym, na terenie Krakowa Złomex oferuje najlepsze ceny za złom. Dbając o środowisko naturalne, wprowadzając porządek, możemy też zarobić pieniądze.