Co powinniśmy wiedzieć o standach kartonowych?

brook (7).jpg

Można je spotkać praktycznie wszędzie, ale nie każdy wie, jaka jest ich nazwa. Stanowią popularną formę reklamy, ale również ekspozycji wybranych produktów w przychodni czy urzędzie. Mowa o standach kartonowych, których popularność z biegiem lat jest ciągle na wysokim poziomie.

Typy standów kartonowych

Pierwszy z nich to standy na ulotki. Charakteryzują się one małymi rozmiarami, a więc idealnie sprawdzą się na biurkach czy stolikach. Zawierają kieszenie i przegrody, w których można umieścić wizytówki lub ulotki. Kolejny typ stojaków kartonowych to standy eliptyczne. Umożliwiają one reklamę produktu z dwóch stron stojaka. Jest to atrakcyjna forma reklamy, która przyciąga uwagę klientów. Warte uwagi są również displaye i ekspozytory. Są one alternatywą dla tradycyjnych regałów i półek sklepowych. Można zastosować dowolne kształty i rozmiary tego typu standów kartonowych. Dzięki nim można łatwo wyeksponować produkty znajdujące się na promocji czy flagowe produkty firmy.

Standy kartonowe – dodatkowe wyposażenie

Stojaki tekturowe oprócz standardowej formy mogą być również wzbogacone o dodatkowe elementy wyposażenia. Jednym z takich dodatków jest toper reklamowy. Wycięty w dowolny kształt, może skutecznie przyciągnąć zainteresowanie klienta. Kolejny element to kieszeń na ulotki. Na standach można dokleić dodatkowe kieszenie, które służą do przechowywania materiałów reklamowych.

Gdzie sprawdzą się standy kartonowe?

Ta forma reklamy ma bardzo szerokie zastosowanie. Oczywiście, głównie kojarzy się z dużymi marketami czy sklepami, gdzie służą one do ekspozycji produktów promocyjnych. Dzięki temu, że można je wykonać w różnych rozmiarach i kształtach, sprawdzą się nie tylko w obiektach handlowych. Stojaki kartonowe mogą przyjmować formę podajnika ulotek czy materiałów informacyjnych. W takim przypadku idealnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju targach czy wystawach. Są dobrą opcją do wykorzystania w przychodniach lekarskich czy na uczelniach, gdzie również znajdują się różne biuletyny i informatory.