Jak wybrać seksowny strój kąpielowy?

ekskluzywna.pl ekskl (8) .jpg

Wiele kobiet chciałoby się na plaży czuć seksownie, ale nie do końca wie, jak o taki efekt zadbać. Skupiają się na maskowaniu niedostatków figury i podkreśleniu jej zalet, ale pomijają podstawowe i uniwersalne aspekty, przez co ostatecznie efekt nie jest taki, jakby sobie tego życzyły. Na co zatem trzeba zawsze zwracać uwagę?

Rodzaj stroju kąpielowego

Kobiety często uważają, ze jedynym seksownym strojem kąpielowym jest bikini, a im bardziej odsłaniające ciało, tym lepiej. Nie jest to do końca prawda, bo inne typy strojów kąpielowych również mogą być bardzo seksowne.

Stroje kąpielowe typu tankini często przypominają sukienki lub bieliznę nocną. Pozwalają zatuszować wiele mankamentów ciała, podkreślają wdzięki, pięknie się układają na ciele i pozostawiają duże pole do działania wyobraźni. Jednoczęściowe stroje kąpielowe wydają się najmniej seksowne, ale przecież nie muszą być one w pełni zabudowane i spłaszczające biust – wyposażone w staniki, o ciekawym kroju, potrafią czynić cuda.

Wcięcia, wiązania?

Odpowiedni krój stroju kąpielowego także może sprawić, że nawet ten wyglądający niepozornie na pierwszy rzut oka będzie bardzo seksowny. Modne wiązania czy delikatne wycięcia, odsłaniające więcej ciała w stroju jednoczęściowym mogą sprawić, że nie będzie on wyglądał tak prosto mało efektownie. jakby się mogą wydawać.

Warto zwrócić uwagę na to, że wcięcia i wiązania w strojach kąpielowych mogą także sprawdzić się w przypadku chęci podkreślenia figury lub odwrócenia uwagi od jej niedostatków.

Wzór na stroju

Wiele strojów kąpielowych jest kolorowych, wzorzystych i nie zawsze się to sprawdza, jeśli chce się wyglądać seksownie. Pastele i delikatne kwiatki mogą być urocze i dziewczęce, ostre barwy podkreślają żywiołowość i aktywność fizyczną. Jednakże stroje w tych wzorach i barwach rzadko są seksowne.

Seksowne stroje kąpielowe zwykle są czarne lub w odcieniu skóry. Jeśli chodzi o wzory, to albo ich nie ma, albo mają dodatki ze zwierzęcym motywem – jednak nie powinien on dominować, bo zamiast seksownego wyglądu można uzyskać kiczowaty. Warto zwrócić uwagę na złote czy srebrne łańcuszki, ale muszą być one dobrej jakości, aby nie zaczęły tracić barwy pod wpływem wody i soli.

Więcej informacji znajdziesz na stronie stroje kąpielowe.