5 najlepszych kosmetyków ADBL na zimę

Mróz, śnieg, błoto z solą i inne zimowe zagrożenia wystawiają samochód na próbę. W tym trudnym okresie trzeba profesjonalnie zabezpieczyć swoje auto za pomocą odpowiednych środków detailingowych. Przedstawiamy 5 najlepszych kosmetyków ADBL na zimę!

5 najlepszych kosmetyków ADBL na zimę

Wybraliśmy 5 najlepszych kosmetyków ADBL na zimę, dzięki którym można idealnie przygotować swój pojazd na tę najtrudniejszą porę roku. Wyselekcjonowaliśmy różne preparaty, ale każdy z doskonale nich spełnia swoją rolę. Co warto stosować, gdy pojawią się pierwsze mrozy?

Kiedy temperatura spada poniżej zera, kierowcy powinni koniecznie zaopatrzyć się w jeden preparat. Jest nim ADBL Frost Eater – skuteczny odmrażacz 500ml. Płyn ten błyskawicznie rozpuszcza lód i szron, nie tylko na szybach czy lusterkach, ale też w zamkach. Przy tym nie stanowi żadnego zagrożenia dla lakieru.

Zimą przede wszystkim trzeba także dbać o szyby. Ściąganie z nich szronu oraz zabrudzeń jest wyjątkowo trudne, dlatego dobrze jest zaopatrzyć się w płyn dobrej jakości, taki jak ADBL Hybrid Glass 500ml. Dokładnie zmywa brud, a także zapobiega jego ponownemu osadzaniu się.

Dodatkowa ochrona z pewnością przyda się też karoserii. Do tego najlepiej sprawdzi się hybrydowy wosk ADBL WAX ONE 100ml Wysoki Połysk. Doskonale zabezpiecza lakier i nadaje mu piękny blask aż przez 3 miesiące, więc prawie przez całą zimę.

Produkty ADBL na zimę – co wybrać?

Pozostałe dwa produkty ADBL na zimę z naszego zestawienia są przydatne, ale w nieco mniej oczywisty sposób. Auto o wiele trudniej jest myć regularnie, gdy w garażu czy na zewnątrz panuje przenikliwy chłód. Tymczasem pojazd codziennie jest narażony na kontakt z błotem i roztopami wymieszanymi z solą drogową. Jeśli chce się go błyskawicznie, bez wysiłku doczyścić, powinno się zainwestować w ADBL BFS 2l – opryskiwacz oraz pianę aktywną.

Wykonując solidne porządki nie można też oczywiście zapomnieć o kabinie. Najlepiej jest zadbać o nią tak dokładnie, by doskonale prezentowała się przez kolejne miesiące. Potrzebne produkty zawiera ADBL Interior Sample SET – płyn do szkła, środek do czyszczenia różnych powierzchni, odświeżacz oraz niezbędne akcesoria. Taki zestaw idealnie nadaje się na prezent. Twoja partnerka, siostra czy przyjaciółka nie ma pomysłu na to, co dać Ci na Boże Narodzenie? Może warto jej podpowiedzieć, wspominając o tym pakiecie.

Gdzie kupić kosmetyki ADBL na zimę?

Zastanawiasz się, gdzie kupić kosmetyki ADBL na zimę? Wszystkie wymienione produkty oraz wiele więcej propozycji znajdziesz u oficjalnego dystrybutora marki – w sklepie Auto Na Blask. Doświadczona obsługa chętnie odpowiada na pytania, a także doradza, co wybrać. Zamówienia są realizowane w krótkim czasie, a do tego często można trafić na korzystne akcje promocyjne. Pełną ofertę sprawdzisz na: https://autonablask.pl/producent/adbl/.

5 najlepszych kosmetyków ADBL na zimę na pewno pomoże Ci zadbać o Twój samochód, by jak najlepiej przetrwał te trudne miesiące. Jeśli chcesz kupić któryś z tych produktów, zamów je na Auto Na Blask. Zaufaj oficjalnemu dystrybutorowi i skompletuj idealny zestaw produktów detailingowych!