Zastosowanie lasera diodowego

Zastosowanie lasera diodowego

W ostatnich latach bardzo dużą popularnością cieszy się zabieg zamykania naczynek. Wykonuje się go przy pomocy lasera diodowego Capilase 980 nm, który zapewnia trwałe i szybkie efekty. W tym artykule wyjaśnimy, jak przygotować się do zabiegu zamykania naczynek.

Bezpieczny zabieg

Można być spokojnym, ponieważ zabieg jest całkowicie bezpieczny. Warto jednak skorzystać z oferty sprawdzonej i renomowanej kliniki, która wiele lat działa na rynku i cieszy się pozytywną opinią. Przy zastosowaniu właściwej długości wiązki i czasu impulsu można skutecznie pozbyć się nieestetycznych pajączków. Żeby były widoczne pierwsze efekty wystarczą 3-4 sesje w ciągu paru miesięcy. Osoby zainteresowane powinny koniecznie odwiedzić stronę www.klinikazmuda.pl/Oferta/laser-diodowy-capilase-980-nm/ i zapoznać się ze szczegółami.

Energia lasera

Warto pamiętać, że energia lasera jest pochłaniana przez barwnik hemoglobiny. Po pewnym czasie z organizmu usuwane samoistnie są naczynka. Wielu ludziom rozszerzone naczynka mocno utrudniają życie. Na szczęście w takich sytuacjach medycyna estetyczna przychodzi na ratunek. Kołem ratunkowym dla wielu osób okazuje się zamykanie naczynek przy użyciu specjalnego lasera. Warto podkreślić, że jest to całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna metoda usuwania przebarwień. Trzeba jednak pamiętać, że istnieją pewne przeciwwskazania.

Zalety

W trakcie zabiegu dochodzi oczywiście do podgrzewania głębszych warstw skóry. Skóra staje się gładka i elastyczna, ponieważ wzrasta produkcja kolagenu i elastyny. Można śmiało powiedzieć, że zabieg wykonywany przy pomocy specjalnego lasera jest najpopularniejszym sposobem zamykania naczynek. W pierwszym miesiącu po zabiegu trzeba unikać promieniowania UV. Lepiej zrezygnować z wychodzenia na dwór, jeśli jest to możliwe. Dobrze sprawdzi się też stosowanie kosmetyków nawilżających oraz filtrów UV. Trzeba też zrezygnować z używania kosmetyków złuszczających. Żeby naczynka krwionośne mogły się zregenerować to należy pić minimum 2 litry wody dziennie.